MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6834367
nr 683 4367
Byrå
1890-tal, valnöt, längd: 102, djup: 53, höjd: 92
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
750 kr
måndag 28 februari 2011
kl 19:13:56
100 kr
150 kr
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
700 kr
6